На Черкащині тракторами розрізали торт та відкорковували пляшки (фото)

19 червня 2015, 21:18
IMG_4591

Фото Про все

На Черкащині вже четвертий рік поспіль доводять, що трактор це така техніка, на якій можна не лише працювати та урожаї на полях збирати. Виявляється, трактор може брати участь у перегонах та навіть здивує вмінням відкорковувати пляшки. Ці та інші унікальні трюки можна було побачити на цьогорічному відкритому національному фестивалі тракторних перегонів "Трактор фест".

Замість роботи у полі механізатори кількох сільськогосподарських підприємств Черкащини та сусідніх областей приїхали до села Яблунівка, що на Корсунщині, де упродовж двох днів проходив "Трактор фест". У цих краях такий незвичний фестиваль відбувається вже вчетверте. І щороку дивує все новими завданнями для учасників.

Напруженим для механізаторів виявився вчорашній день, адже серед усіх учасників, а їх було чимало, визначали найкращих. Саме вони пройшли до сьогоднішнього фіналу. Механізатори кажуть, що довелося добряче понервувати, адже змагання на фестивалі - це навіть більш відповідальна справа, ніж щоденна робота на тому ж тракторі.

IMG_4609

Фото Про все

У фіналі на арену, якою слугувало звичайне поле, першими виїхали два трактори "Fendt". Перед механізаторами поставили непросте завдання - паралельний заїзд між фішками на швидкість. Складність завдання була у тому, що трактористи мали об'їхати фішки, не проливши при цьому воду з ємностей, прилаштованих позаду трактора. За розлиту воду чи збиту фішку - штраф. До того ж об'їздити перешкоди потрібно було так, щоб колеса трактора не відривалися від землі.

Далі майстерність демонстрували трактори МТЗ. Максимально швидко механізаторам потрібно було скласти піраміду із солом'яних тюків. А це також дуже непросте завдання, адже тюки потрібно було прилаштувати таким чином, щоб піраміда не розвалилася.

IMG_4626

Фото Про все

Найвправніше із цим завданням впорався 21-річний механізатор Ігор  Радченко. Трактором він керує лише два роки. Хлопцю вдалося скласти піраміду із дев'яти тюків, і жоден з них не впав. Із таким надскладним завданням упорався всього лише за п'ять хвилин. Він розповідає, що складати тюки із соломи - це його щоденна робота.

- У сезон складати тюки доводиться зранку до вечора, а то й до пізньої ночі, - каже юнак.

IMG_4634

Фото Про все

У подарунок за перемогу Ігор отримав мопед.

IMG_4620

Фото Про все

Та улюбленцями фестивалю стали навантажувачі "Моніту". Те, що виробляли ці невеликі тракторці, ніде окрім фестивалю, побачити практично неможливо. "Моніту" під силу розрізати торт та пригостити ним гостей фесту, запалити запальничку, відкоркувати пляшку з пивом, чи, скажімо, налити рідину в стакан.

IMG_4636

Фото Про все

Такі незвичні трюки придумали самі механізатори.

IMG_4637

Фото Про все

- Ми сім днів тренувалися, - розповідає механізатор Юрій Димерець. - Мені не так важко було розрізати торт, як проїхати на тракторі на двох колесах.

IMG_4650

Фото Про все

Трюки Юрія оцінили і він став переможцем у цьому різновиді змагань.

IMG_4661

Фото Про все

Цьогоріч гостем фестивалю став відомий богатир Василь Вірастюк.

- Я вперше на таких змаганнях, дуже цікаво подивитися на майстерність та вправність черкаських трактористів, - каже богатир.

IMG_4671

Фото Про все

Організатори обіцяють, що наступного року фестиваль зроблять ще більш цікавішим.

IMG_4662

Фото Про все

Скільки можуть заробити спадкоємці Скрябіна? Головні кінопрем'єри тижня та багато іншого. Дізнайтесь останні новини культури першими!

IMG_4669

Фото Про все

IMG_4682

Фото Про все

IMG_4685

Фото Про все

Поділитись

Коментарі

Вгору