Комісії обласних військкоматів прийматимуть рішення про надання статусу учасника бойових дій

19 червня 2015, 22:05

43e9ac92f41ea3851cd5bce6f8ef174b_L

Найближчим часом може бути вирішене питання надання статусу учасника бойових дій і видачі відповідних свідоцтв тим бійцям, які пройшли АТО, що викликало соціальну напругу, пише Вечірка.

Так, за словами обласного військового комісара Євгена Курбета, виникали питання, чому людина, яка виконує завдання в зоні АТО, не має посвідчення, а той, хто перебував там місяць-два – вже з посвідченням?

Міжвідомча комісія у місячний термін мала розглянути це питання, однак це затягувалося до трьох місяців. Адже документи з усієї України надходили до міжвідомчої комісії, яка відповідно, була не в змозі своєчасно їх опрацювати й надати статус. Це викликало занепокоєння, соціальну напругу. У зв’язку з цим були внесені зміни в наказ міністра оборони і надано право комісіям обласних військових комісаріатів приймати рішення щодо надання статусу учасника бойових дій.

- Міжвідомча комісія тепер розглядатиме тільки спірні питання. Усім військовослужбовцям, які виконували бойові завдання в зоні АТО й були призвані під час І-ІІ черги мобілізації, хто подав своєчасно документи, і по них прийняті рішення, вчасно отримають посвідчення учасника бойових дій. І ця процедура займає менше десяти діб, – додав Євген Курбет.

 

Поділитись

Коментарі

Вгору