На Черкащині стартує гейміфікований освітній проект «Відкривай Україну»

27 вересня 2016, 17:51

foto

З 26 вересня у маленьких містах, населення яких складає від 10 тисяч до 250 тисяч осіб, стартує гейміфікований освітній проект «Відкривай Україну». 

Організатор проекту Фундація соціальних ініціатив «З країни в Україну» взяла за мету – змінити старі традиції шкільної освіти, створити середовище для розвитку підлітків, навчити дітей власноруч і командно творити позитивні зміни у своєму маленькому містечку. Проект реалізовується за підтримки Міністерства освіти і науки України, в партнерстві з KMBS, IWonder, Про.Світ, Smart Me, Microsoft_Україна, ВМГО "ФРІ", НСОУ ПЛАСТ, Українська миротворча школа, СвітОсвіт, Благодійний Фонд_Богдана_Гаврилишина, Академія української преси, Intel, Global Ukrainians та інші.

Освітній проект "Відкривай Україну" - гейміфікований онлайн курс, який містить завдання і навчальний контент і має характер квесту, під час якого учасники в реальному житті створюють проекти, що покликані змінити їх життя.

До участі в проекті запрошуються учні 7-11 класів загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів. Діти відкриють для себе: роботу в команді, зможуть системно та критично мислити, навчаться працювати з ідеями, опанують проектний менеджмент та ознайомляться з іншими цікавинками, які неодноразово знадобляться їм у дорослому житті. Але спершу необхідно прийти на презентацію проекту в своєму місті, зареєструватися на платформі: www.vidkruvai.com.ua та дочекатися подальших інструкцій.

Реєстрація відбувається в два етапи – особистісна та командна.

Представляти інтереси своєї школи може лише одна команда, яка складається з 16 осіб – по 3 учня з 7, 8, 9, 10, 11 класів та вчителя-модератора, якого обирають діти.

На наступному етапі учні демонструватимуть свої відкриті та приховані таланти у реалізації шкільного проекту. Це може бути що завгодно – створення зоокуточку, шкільної газети, розмалювання лав у стилі «арт», приведення до ладу спортмайданчика та багато інших креативних ідей. На наступному етапі зі своєї альма-матер, діти вийдуть у місто, аби змінити світ і себе на краще.

Як шкільний, так і міський проекти втілюються за обраними напрямками, які можуть змінюватися: навколишнє середовище, здоровий спосіб життя, урбаністика, культура і мистецтво, соціальний та медійний напрямки.

Усі учасники,  разом із вчителем, отримають сертифікат по закінченню 2х етапів навчання.

Команди, які справляться з поставленим завданням, презентують свої проекти у півфіналі, який пройде в кожному обласному центрі нашої країни.

Кращі з кращих потраплять до фіналу, який відбудеться в серці України – Києві, де учасники отримають п'ятиденний тренінг,  спробують себе у написанні заявки на міні-грант. П’ять команд-переможців чекає стажування закордоном, перспективні команди отримають міні-гранти, решта щасливчиків отримають цінні призи.

За кроками дітей спостерігатиме вся Україна на інтерактивній платформі www.vidkruvai.com.ua

Інформація про проект на Спільнокошт https://biggggidea.com/project/vidkrivaj-ukranu/

Фейсбук сторінка проекту: www.facebook.com/ukraine.open.today/?fref=ts

Цього року в Черкаській області в освітньому проекті «Відкривай Україну» можуть взяти участь школярі наступних міст: Ватутіне, Городище, Жашків, Звенигородка, Золотоноша, Кам’янка, Канів, Корсунь-Шевченківський, Сміла, Тальне, Умань, Христинівка, Шпола.

За інформацією прес-служби освітнього проекту "Відкривай Україну" в Черкаській області

 

Поділитись

Коментарі

Вгору