У Черкасах шукають керівника школи

27 вересня 2016, 18:17
Фото: Про все

Фото: Про все

Вища педагогічна освіта, високі моральні якості та володіння державною мовою - у Черкасах оголошено конкурс на заміщення посади керівника черкаської школи № 6.

Про це сьогодні під час прес-конференції повідомила керівник департаменту освіти і гуманітарної політики Черкаської міської ради Марина Бакланова.

За її словами, буде створена відповідна конкурсна комісія за участі представників департаменту, трудового колективу та громадськості, які визначатимуть переможця. Протягом місяця ті, хто бажає отримати цю посаду, повинні подати необхідний пакет документів.

Крім цього від кандидата вимагається наявність педагогічного стажу не менше трьох років та стан здоров’я, який дозволить виконувати обов’язки в повному обсязі.

- Ми хочемо, щоб керівниками шкіл, садочків та закладів культури ставали люди, які цього бажають і мають наснагу розвивати підпорядковані заклади. Ця процедура буде максимально відкритою і ми хочемо, щоб все було максимально прозоро при призначенні керівників, - зазначила керівник міської освіти.

Поділитись

Коментарі

Вгору