Прогули та оцінки черкаських школярів тепер контролюватиме електронна система безпеки

27 вересня 2016, 17:23
Фото: Про все

Фото: Про все

Електронна система перепусток, контроль за оцінюванням навчання дітей та убезпечення навчального закладу від сторонніх осіб  - відзавтра в Черкаській гімназії № 9 почне діяти реєстраційно-аналітичний комплекс «Смарсі».

Цей комплекс впроваджено за ініціативи громадської організації «Безпека та інновації навчальним закладам» та при сприянні міської влади Черкас.

Насамперед, вказана система матиме власну базу даних школярів, і доступ до неї матимуть виключно працівники навчального закладу. Завдяки цьому доступ до школи здійснюватиметься лише за наявності спеціальної електронної картки. Сторонні потрапити всередину навчального закладу не зможуть.

Завдяки персональному логіну і паролю на сайті «Смарсі» батьки  можуть завжди отримувати інформацію про відвідуваність школи своїми дітьми. Також система оснащена програмою термінового СМС-оповіщення батьків щодо наявності-ідсутності дитини у школі. У подальшій перспективі комплекс поповнюватиметься даними щодо успішності учнів, і батьки та вчителі в електронному вигляді завжди матимуть доступ до цих даних.

Фото: Про все

Фото: Про все

- Цією програмою передбачено також накопичення даних щодо результатів навчання дітей. У ній будуть зберігатися оцінки дітей, і батьки матимуть можливість через мережу інтернет контролювати процес їх навчання. Ця система запрацює через три місяці, - розповідає секретар Черкаської міської ради Олександр Радуцький.

Крім цього, за словами директора гімназії Ірини Топчій, комплекс також здійснюватиме аналіз щодо відвідуваності занять (фіксуватимуться запізення та відсутність на уроках). В автоматичному режимі система узагальнюватиме інформацію  у розрізі кожного класу.

Фото: Про все

Фото: Про все

Подібні комплекси також планують встановити ще у двох школах. Зокрема, у школі № 28. Ще один навчальний заклад, де буде встановлено електронну систему, поки що визначається.

- Ціна цього комплексу - 70 тис. грн. Він встановлювався за рахунок громадської організації. Міська ж рада надала близько 80 тис. грн. для того, щоб безкоштовно забезпечити дітей електронними перепустками . Я впевнений, що такі системи необхідні в наших школах, оскільки це насамперед безпека дітей. І ми будемо робити все, щоб такі комплекси запрацювали в кожній школі, - зазначив у коментарі « Про все» Олександр Радуцький.

Фото: Про все

Фото: Про все

Коментарі

Вгору