На Черкащині співвласники багатоквартирних будинків отримають 310 тис. грн.

03 квітня 2017, 11:39

З ініціативи міського голови депутати Тальнівської міської ради одноголосно виділили на підтримку 31 об’єднання співвласників багатоквартирних будинків 310 тисяч гривень, пише "Вісті Черкащини".

- Щоб нікого не обділити, пропонуємо на кожне об’єднання виділити по 10 тисяч гривень. Але це не означає, що ми їм уже завтра і дали, – пояснює начальник фінансового відділу міської ради Світлана Ковалишина. – Адміністрація міської ради пропонує піти таким чином, щоб всі ці 31 об’єднання співвласників багатоквартирних будинків зібрали збори і прийняли колегіальне рішення. Тому, що є звернення від ОСББ і на 50, і на 70 тисяч гривень. Тут треба зробити по-партнерському: якщо вам дуже треба, то я поступлюся своєю долею. Крім того, ми маємо в місті два вкрай аварійні будинки по вулиці Перемоги 3 і Перемоги 11. Щоб вивести їх із категорії аварійних, потрібно виділити 250 тисяч гривень. 100 тисяч на ОСББ по Перемоги, 3 та 150 тисяч комунальному підприємству «Наш дім» для ремонту будинку по Перемоги, 11.

Зауважимо, партнерський підхід головного фінансиста громади поділяють не всі голови об’єднань. Голова ОСББ дев’ятиповерхового будинку каже, що цю ідею було озвучено ще до сесії міської ради, на зборах голів ОСББ. Вона нарікає, що попереднє керівництво міста фактично не ремонтувало їхній будинок. Тому жителі змушені були зорганізуватися і самим перекрити дах, замінити водопровід в будинку та зробити ще багато чого, вкладаючи власні заощадження.

- А що почула я на тих зборах. Одна депутатка запропонувала, щоб всі ОСББ відмовилися від грошей і віддали їх на ремонт будинку, де вона живе. Кажуть, вона перед виборами пообіцяла як пройде в раду, то зробить ремонт в одинадцятому домі. Хай робить, але не за рахунок інших. У нас теж є, що ремонтувати.

Поділитись

Коментарі

Вгору