На Черкащині шукають міліціонерів

04 грудня 2014, 08:35

37159

Черкащині потрібні нові міліціонери. На службу в органи внутрішніх справ набирають кадри.

Про це під час прес-конференції повідомив заступник начальника управління кадрового забезпечення, начальник відділу комплектування та проходження служби Руслан Горяченко

 

Вцілому Черкащина найкраще із усіх областей України укомплектована кадрами, сьогодні некомплект працівникв міліції в області становить 8%. Працівники пишуть рапорти на звільненення у зв'язку із невисокою заробітною платою, незахищенністю, пенсійним віком тощо. Тобто відтік кадрів відбувається.

Великий некомплект працівників міліції наразі простежується у тальнівському та катеринопільському райвідділах міліції.

- На службу в органи внутрішніх справ ми набираємо кандидатів з числа цивільної молоді (від 18 років). Також ми можемо набирати призовників, які на час  роботи у міліції отримають відстрочку від служби у Збройних Силах України. Кандидати проходять відбір. Це військово-лікарська комісія, яка повинна визнати їх придатними до служби. Здають заліки з фізичної підготовки та проходять психологічне обстеження. Рішення щодо кандидата ухвалює кадрова комісія. Через місяць він їде в училище першопочаткової підготовки працівника міліції. Термін навчання різний (від 40 до 180 діб) залежно від категорії працівників, - зазначив Руслан Горяченко.

За його словами, через складну суспільно-політичну ситуацію в країні служити правоохоронцям сьогодні набагато важче.

- Наші працівнкии міліції постійно їздять на Схід, вже протягом 7 місяців вони в складі зведених загонів беруть у часть в АТО. За цей час там побували понад 400 міліціонерів області, дехто був по декілька разів, дехто там був протягом двох місяців. Кандидати, які хочуть працювати в міліції, повинні розуміти, що будь-якої хвилини правоохоронців можуть підняти і відправити в Донецьку чи Луганську область, - наголосив заступник начальника управління кадрового забезпечення, начальник відділу комплектування та проходження служби.

Середня заробітна плата молодого працівника без досвіду коливається у межає 2500-2700 грн.

 

 

 

Поділитись

Коментарі

Вгору