На сесії депутатам презентують зонінг-план Черкас

04 грудня 2014, 08:15

mistobudivna-programa-vykonuetsya

Першим  земельним питанням у сьогоднішній сесії Черкаської міської ради буде питання “Про затвердження Плану зонування території міста Черкаси”. Депутати міськради разом з розробниками розглянули цей план напередодні. 

Розробляли зонінг-план для Черкас харківські спеціалісти із "Інституту Харківпроект" ще 2013 року.

- Зонінг розмежовує землі, визначаючи, де території міської ради, де обласної, де лісові місцевості. Тобто це ідентифікація та визначення меж земельних ділянок, розуміння того, за ким вони обліковуються, - розповів у коментарі "Про все" депутат Черкаської міськради, голова земельної комісії Богдан Колядко. - Крім того, такий зонплан допоможе і департаменту містобудування та архітектури.

Зонінгом визначаються  умови обмеження використання територій, надається обгрунтування  меж територіальних зон, встановлюється містобудівний регламент, граничні паратметри дозволеного будівництва.

Богдан Колядко додає, що якщо депутати не проголосують за цей план, то з 1 січня 2015 року буде заблоковано роботу департаменту містобудування і архітектури.

- Відповідно до постанови Кабміну, з 2015 року без плану забудови не буде можливості надавати суб'єктам господарювання та громадянам містобудівні умови обмеження-обтяження. Наприклад, підприємець хоче побудувати дитяче кафе і відповідно до генерального плану вибрана ділянка відповідає намірам. Але якщо ми цей зонінг план не приймемо, то суб'єкт господарювання не зможе отримати містобудівні умови, - говорить Богдан Колядко.

За словами міського голови Черкас Сергія Одарича, до розробки такого зонування в місті йшли кілька років.  Це наступний крок після прийняття генплану.

Утім, в депутатів немає впевненості в тому, наскільки цей план досконалий.

Школа дизайна «Перспектива ХХI век» - более 20 профессиональных курсов и тренингов в области дизайна. Узнать стоимость изучения ландшафтного дизайна на курсах.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору