Більда очолить депутатську групу команди президента у Черкаській міськраді

23 червня 2014, 13:27

 

У міській раді працюватиме депутатська група «Солідарність». До чотирьох депутатів, які пройшли до міської ради від цієї політичної сили (Олег Свинарчук, Юрій Сас, Петро Чернявський, Ольга Колісник), приєднався депутат-самовисуванець Андрій Більда. Про це повідомляє прес-служба партії.

– Саме Андрія Більду обрали лідером депутатської групи, – зазначає голова Черкаської міської організації ВО «Солідарність» Владислав Сопіт. – Нагадаємо, раніше ВО «Солідарність» заявляла, що працюватиме в окремій депутатській групі, не приєднуючись до жодної зі створених фракцій, однак запрошувала долучатись інших депутатів. Так, на наше запрошення і відгукнувся депутат Андрій Більда, який уже має успішний досвід роботи депутатом міської ради, а також – високий ступінь довіри виборців.

Про створення депутатської групи планується оголосити на найближчому пленарному засіданні сесії міської ради, яка має відбутися у п’ятницю, 27 червня.

– Я дякую членам ВО «Солідарність» за пропозицію долучитися до роботи в цій депутатській групі, – говорить депутат Черкаської міської ради Андрій Більда. – Разом із тим усвідомлюю всю відповідальність, покладену на мене, адже очолюватиму президентську фракцію у Черкаській міській раді і разом зі своїми колегами працюватиму над втіленням програми президента України Петра Порошенка «Жити по-новому» в нашому місті.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору