На Черкащині селянам бульдозером знищили городи (відео)

03 серпня 2015, 21:45

Бульдозером по людських городах – так готує ділянку під фундамент для новобудови підприємство «Гарантінвест». Жертвами знесення урожаю стали жителі Червоної Слободи. Без попередження будівельники загнали техніку та знищили городину. Селяни в розпачі. Їхня робота на землі була марною. Щоб вирішити як бути далі – вони зустрілися із представником забудовника.

Дві морквини та два буряки – такий урожай цьогоріч зібрав Валерій Васильович із семи соток городу. Насадження зрівняли з землею кілька днів тому. Без попередження та обговорення із селянами на той час невідомі загнали бульдозер та згорнули городину. Власники городів зупинили бульдозер, врятувавши частину насаджень.

Про ситуацію, що склалася, люди повідомили голову села. Той пояснив: тут усе законно і він не може допомогти.

Ці городи жителі Червоної Слободи обробляють уже два десятиліття. Розповідають: давно ходили до голови сільської ради, щоб приватизувати. Проте, дозволу не отримали, мовляв, ділянки – власність села.

Але нині виявилось: їхня земля має власника ще з 2008 року, це приватне підприємство Гарантінвест. Його дирекція планує звести тут житлові будинки. Довести, що роботи на ділянці законні приїхав представник підприємства- забудовника. Він показав документи на ділянку, підписані попереднім головою Червоної Слободи. Чому не попередили людей про знесення їхніх городів – не знає. Втім, каже, це лише початок робіт. Під будівництво піде ще частина городів.

Зібрати урожай ще не дозрілих овочів представник забудовника запропонував селянам за два дні. Втрачений урожай селянам пообіцяли оплатити відповідно до ринкових цін. А от хто і як компенсує їм вкладені сили та здоров’я червонослобідчани не знають.

Нині ж люди з острахом чекають дня, коли решту їхніх городів зрівняють із землею. Та сподіваються, що здоровий глузд і елементарна людяність візьмуть гору над комерцією і вони все ж зберуть свій урожай дозрілим.

Коментарі

Люся Со Сферы сказав:

Настоящий произвол. Вот сволочи, не дали людям еще месяц, чтобы собрать урожай. Настоящее варварство… дальше идут нецензурные выражения..

34Hellboy сказав:

Впечатление, шо Люся упала не со сферы, а с луны. Кто же даст им месяц, чтоб собрать урожай? Нечего было сажать на чужой земле.

Вгору