На Черкащині рятувальники посилюють профілактичну роботу з дітьми (фото)

23 травня 2017, 09:50

Навчання підростаючого покоління правилам безпеки життєдіяльності є одним із пріоритетних завдань Служби порятунку. Протягом навчального року співробітники Управління проводили відкриті уроки у школах з питань пожежної безпеки, запрошували школярів та дошкільнят на екскурсії до пожежних частин, а також влаштовували громадські акції “Запобігти! Врятувати! Допомогти!”. Про це інформує Управління ДСНС у Черкаській області.

Так, співробітники Черкаського міськрайонного відділу Управління ДСНС у Черкаській області запросили до 1-ої Державної пожежно-рятувальної частини міста Черкаси кадетів з Черкаської міської гімназії №9 імені О. М. Луценка. Під час екскурсій дітей до місцевого пожежно-рятувального підрозділу вогнеборці продемонстрували пожежно-рятувальну техніку та озброєння, що знаходиться в частині. Також учні дізналися як телефонувати до екстрених служб і, що при цьому слід повідомляти.

Окрім відкритих уроків рятувальники продовжують влаштовувати для дітей пізнавальні акції, зокрема “Запобігти! Врятувати! Допомогти!”. Учні навчальних закладів Катеринопільщини, Городищини та Звенигородщини протягом тижня мали змогу у ігровій формі дізнатися якомога більше про безпеку від співробітників ДСНС, а також ознайомитися з пожежно-рятувальною справою.

Коментарі

Вгору