На Черкащині розпочали боротьбу із “павуками” (відео)

30 березня 2017, 10:30

Черкаський водний патруль та рибохорона боряться з браконьєрами-“павучатниками”, повідомляють у Патрульній поліції Черкас.

28 березня, в районі сіл Межиріч та Сахнівки, водний патруль та інспектори рибохорони провели природоохоронний рейд берегами річки, з метою знищення стаціонарних браконьєрських засобів лову риби – “павуків”.
Результати показують, що рибу ловлять гігантськими “павуками” та сітками, які завдовжки повністю перекривають річку.

“Декілька "павуків" вдалося демонтувати та часто буває так, що браконьєри забувають, де її залишили. Весь улов гниє, водойма забруднюється, гине й здорова риба”, - кажуть інспектори.

Відтак, на воді було виявлено та вилучено сіткові полотна, розміром 6х6 метрів, у кількості - 3 штуки, 6 - сіток з рибою, зрізано кілометри тросів та дроту, що між деревами перетинали річку. Викрили порушника, який зі свого човна ловив рибу сіткою.

На чоловіка інспектори рибохорони склали протокол за ч. 4 ст. 85 КУпАП, а засоби лову вилучили на місці.

Такі спільні рейди яскраво ілюструють масштаби і реальну загрозу браконьєрства на Черкащині. Адже, багато видів риб заходять у Рось із Дніпра на нерест, який розпочнеться з 1-го квітня.
Тож, для забезпечення збереження риби та інших водних живих ресурсів закликаємо громадян не бути байдужими до порушень природоохоронного законодавства та своєчасно повідомляти про варварське знищення риби із застосуванням заборонених знарядь лову: сіток, вибухівок, електроструму і т.д, по цілодобовій гарячій лінії - 102.

Поділитись

Коментарі

Вгору