На Черкащині реорганізовано об’єднані податкові інспекції

07 червня 2018, 20:43

На виконання постанови Кабінету міністрів України на Черкащині проводить реорганізація територіальні органи Державної фіскальної служби, інформує відділ комунікацій ГУ ДФС в Черкаській області.

У рамках реорганізації державні податкові інспекції в районах приєднано в якості структурних підрозділів до Головного управління ДФС в області. Зокрема, реорганізовано Державну податкову інспекцію у м.Черкасах, об'єднані ДПІ в Звенигородському, Золотоніському, Смілянському, Уманському, Черкаському районах.

Наказом Державної фіскальної служби України №300 призначено голів комісій з реорганізації вказаних державних податкових інспекцій. Голова комісії з реорганізації ДПІ у м.Черкасах – Олександр Коваленко; голова комісії з реорганізації Звенигородської об’єднаної державної податкової інспекції – Ірина Бистрова; голова комісії з реорганізації Золотоніської об’єднаної державної податкової інспекції – Антоніна Миргородська; голова комісії з реорганізації Смілянської об’єднаної державної податкової інспекції – Анатолій Мовчан; голова комісії з реорганізації Уманської об’єднаної державної податкової інспекції – Володимир Сліпченко та голова комісії з реорганізації Черкаської об’єднаної державної податкової інспекції – Іван Приблуда.

Коментарі

Вгору