На Черкащині псевдоенергетики організували підпільний спиртовий завод

26 квітня 2015, 22:40

294402

На території одного з сільськогосподарських товариств, що на Черкащині, підприємці побудували і організували діяльність цілого заводу з виробництва спирту, інформують у прес-службі Міністерства внутрішніх справ України.

Товариство з специфічною назвою "Блік енерго", як з’ясувалося, ніякого стосунку до енергетики не мало, натомість займалося незаконним виробництвом спиртового продукту.

Працівники Департаменту протидії злочинності у сфері економіки та ГСУ МВС України під час обшуку на підприємстві виявили 5 бродильних ємностей об’ємом по 15 тонн кожна, блок первинної переробки сировини, професійне обладнання для виробництва спирту та ємності для зберігання готового етилового спирту загальним об’ємом 30 тонн. Роботу зазначеного заводу обслуговували 8 робітників.

Правоохоронці вилучили 20 тонн сировини для виробництва спирту (кукурудза), 2 тонни виробленого спирту у пластикових ємностях та фінансово-господарську документацію товариства.

За ознаками правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 204 (Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) КК України Головним слідчим управлінням МВС України відкрито кримінальне провадження.

Коментарі

Вгору