На Черкащині прокуратура намагається повернути землі вартістю 4 млн грн

05 серпня 2016, 16:56

земля

З метою захисту інтересів держави в частині збереження земель сільськогосподарського призначення Смілянською місцевою прокуратурою скеровано до суду 5 позовних заяв про розірвання договорів оренди земельних ділянок загальною вартістю 4 млн. грн. та повернення їх до державного управління.

Так, Кам’янським відділом Смілянської місцевої прокуратури під час вивчення стану законності використання земель сільськогосподарського призначення в межах адміністративної території Кам’янського району встановлено, що в 2014 році Головним управлінням Держгеокадастру у Черкаській області місцевому жителю було надано 5 земельних ділянок загальною площею 98 га для створення фермерського господарства, який відповідно до умов укладених договорів оренди взяв на себе зобов’язання щодо виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки цих земель в тримісячний термін для подальшого визначення розміру орендної плати згідно вимог чинного законодавства.

Проте, прокуратурою встановлено, що договірні зобов’язання орендар не виконав, жодних дій, спрямованих на реалізацію вказаних договірних умов, не вчинив, чим порушив істотні умови договору та завдав шкоди державним інтересам.

Наразі за позовними заявами прокуратури в суді відкриті провадження з призначенням попередніх засідань. Робота на вказаному напрямі триває.

За інформацією прес-служби прокуратури Черкаської області

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору