На Черкащині презентували Агенцію, яка дбатиме про розвиток області

22 вересня 2016, 19:19
IMG_5143

Фото: Ігор Єфімов

На Черкащині під час II Міжнародного інвестиційного форуму презентували Агенцію регіонального розвитку. Тепер саме вона працюватиме над залученням в область максимальної кількості інвестицій.

- Ми ставили за мету створити дієву Агенцію. У ній уже закладено баланс інтересів і прагнення реалізувати амбітні проекти розвитку. Її засновниками стали влада, бізнес, наука і громадські організації. Усі ми об’єдналися з однією метою – розвиток Черкащини та підвищення її конкурентоспроможності, - зазначив під час проведення форуму голова Черкаської ОДА  Юрій Ткаченко.

IMG_5216

Фото: Ігор Єфімов

Він також додав, що схожу агенцію в області пробували створити місцеві підприємці. Тепер же всі зусилля об’єднають, тож і результат має бути значно ефективнішим. Таким чином, наголошує Юрій Ткаченко, вдасться консолідувати зусилля бізнесу, влади, «Української Бізнес Асоціації» та науковців.

- І найголовніше – ми матимемо можливість мотивувати працівників агенції, керівника обиратимемо на конкурсній основі. Він буде представляти область та займатиметься залученням та супроводом інвестицій, - пояснив очільник області.

Він переконаний, що створення Агенції дасть поштовх для максимального розвитку Черкащини.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору