На Черкащині створять унікальні агро-індустріальні парки

22 вересня 2016, 18:17
xEFM_1100

Фото: Ігор Єфімов

На Черкащині створять агро-індустріальні парки, мета яких максимально розвивати потенціал області. Концепцію їхнього створення презентували сьогодні під час II Міжнародного черкаського інвестиційного форуму.

Голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко зазначив, що на створення концепції парків були спрямовані кошти з обласного бюджету.

- Створення парків – це той шлях, який дасть можливість розвитку області, - наголосив очільник області. – Це стане «фішкою» нашої області, зокрема, якщо говорити саме про агропарки. Тим більше, що ми маємо великий потенціал для їхнього розвитку.

Юрій Ткаченко зауважив, що завдяки агропаркам область не лише продаватиме вирощене тут, а перероблятиме і продаватиме готову продукцію. Йдеться як про зернові культури, так і про фрукти, овочі, молоко та м'ясо.

IMG_5235

Фото: Ігор Єфімов

- Це дасть нам можливість залучити виробника сільськогосподарської продукції (від дрібного – до великого), інвестора, який вкладатиме кошти в переробку. І головне – це додаткові робочі місця для черкащан, - уточнив Юрій Ткаченко.

За його словами, створення парків значно полегшить співпрацю з інвесторами. Адже в таких умовах вони не витрачатимуть час на пошуки земельних ділянок, а відразу будуть інвестувати.

- По створенню парку ми маємо вже цілий ряд пропозицій. Приємно, що на форумі присутні іноземні експерти, які нададуть нам інформацію та поділяться досвідом створення подібних парків в інших країнах, - зауважив   Юрій Ткаченко.

Зокрема, досвідом по створенню парків із черкащанами під час форуму поділилися польські колеги.

За словами Юрія Олеговича, під створення парків на Черкащині визначені перспективні земельні ділянки у Золотоніському, Звенигородському районах,  у Ватутіному і Черкасах.

Поділитись

Коментарі

Вгору