На Черкащині попрощалися з молодим патріотом

01 серпня 2018, 20:53

У п'ятницю, 31 липня, Золотоніщина провела в останню дорогу молодого патріота, захисника України Олександра Михайловича Карпича.

28 липня, на 33-му році перестало битися його серце. Раптова хвороба скосила молоде життя.

Народився 26 квітня 1986 року в селі Лукашівка у сім’ї хліборобів. Після закінчення середньої школи, здобув кваліфікацію електрика в професійно-технічному закладі, потім була строкова військова служба. Після демобілізації повернувся до рідного села, щоб продовжити справу батька – вирощувати хліб, працював механізатором.

У 2014 році Олександр пішов на контрактну службу захищати честь країни як справжній патріот, маючи набутий досвід військової служби. Служив майстром відділення розбирально-складальних робіт ремонтного взводу ремонтної роти автомобільної техніки – готував військові автомобілі на передову. Виконуючи службове завдання в одній із військових частин у місті Нікополь, у травні тяжко захворів. Хвороба виявилася сильнішою за його молодий й загартований організм.

До рідної домівки прийшли провести героя в останню путь рідні, друзі, представники влади, військові, жителі села та громадськість району.

За інформацією прес-служби Золотоніської РДА.

Коментарі

Вгору