На Черкащині поліція викрила підпільний цех з виготовлення фальсифікату (фото, відео)

04 січня 2018, 09:47

Працівники Київського управління Департаменту кіберполіції Нацполіції України отримали інформацію від правовласників відомої торгової марки, щодо функціонування на території Черкаської області підпільного цеху, де виготовляють фальсифікат, інформує Національна поліція України.

Поліцейські встановили, що зловмисники виготовляли побутову хімію та у подальшому збували її у мережі Інтернет на сайтах онлайн оголошень.

Вилучено близько 15 тонн фальсифікованої продукції відомих торгових марок.  Встановили, що зловмисники виготовляли побутову хімію та у подальшому збували її у мережі. Організатором такого "бізнесу" був 40-річний житель Черкаської області.

Під час обшуку у підсобному приміщенні його домоволодіння, правоохоронці виявили промислову лінію з виготовлення фальсифікованих товарів побутової хімії.

Поліцейські вилучили пристрої для упаковки, змішування та випуску фальсифікату, наклейки на тару відомих торгових марок та вже готову для реалізації продукцію. Загалом вилучено близько 15 тонн фальсифікованої продукції. Триває досудове розслідування за раніше розпочатим кримінальним провадженням за ч. 1 ст. 229 КК України.

Вгору