На Черкащині поліцейських-хабарників посадили під домашній арешт

15 вересня 2016, 13:25

суд гроші

Слідчим відділом прокуратури Черкаської області розслідується кримінальне провадження за фактом вимагання та отримання 9 вересня працівниками Уманського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Черкаській області неправомірної вигоди в сумі 3000 гривень за не притягнення до адміністративної відповідальності та повернення посвідчення водія, технічного паспорту на автомобіль одного з жителів області.

10 вересня поліцейському та старшому інспектору Уманського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Черкаській області повідомлено про підозри у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

Ухвалами Придніпровського районного суду м. Черкаси від 13.09.2016 останнім обрано запобіжні заходи у вигляді домашнього арешту, які на цей час оскаржено прокуратурою до апеляційного суду Черкаської області.

Крім того, ухвалами Придніпровського районного суду м. Черкаси від 14.09.2016 вказаних працівників поліції відсторонено від займаних ними посад.

Наразі проводяться всі необхідні слідчі та процесуальні дії для повного і всебічного розслідування всіх обставин справи, завершення досудового розслідування та скерування обвинувальних актів до суду в розумні строки.

За інформацією прес-служби прокуратури Черкаської області

Поділитись

Коментарі

Вгору