На Черкащині похоронять фермера, якого по-звірячому вбили на Київщині (відео)

17 вересня 2015, 08:30

384947194

У селі Потік на Київщині по-звірячому вбили фермера Василя Мальованого. Люди розгублені, бо вбитий ніколи ні з ким не конфліктував. Щоправда, родичі кажуть, останні місяці фермерові погрожували, йдеться у сюжеті ТСН.

Розбите вікно у хаті й мертві, отруєні вівчарки у вольєрі – таке вранці застала жінка, яка зазвичай приходить годувати псів. У хаті знайшла не живого господаря. Сліди катування, побої по всьому тілу і прострелена нога - це на тілі Василя Мальованого побачили родичі.

Під фермеровою хатою у ніч вбивства сусіди бачили чужу автівку, чули нетиповий шум у будинку, але у зазвичай спокійному селі не надали тому значення.

Хоч усі шафи і шухляди у хаті були перевернуті, родичі переконані - це не пограбування – ні грошей, ні дорогих ікон, ні техніки злочинці не взяли. Золоті прикраси так і лишились на вбитому. Брат убитого припускає, таке з Василем Мальованим могли зробити, бо не поступився.

"Йому були погрози від конкурентів, які мають зайти не чесними нахабними путями в село. Вони підговорювали людей, аби розірвати договір оренди землі. Василь це все людям доносив, що це шарлатани, що це брехня і на цьому грунті йому були погрози", - розповідає брат Анатолій Мальований.

У конторі фермерського господарства, яким керував Василь Мальований, правоохоронці вилучають документи й комп'ютери. Родичів це бентежить – вони хочуть продовжити справу загиблого, а без документації їхня робота зупиниться.

"Забрали комп'ютер, позабирали ключі, ми не можемо людям зарплату дати, заправити трактори. Вже й лист на ім'я слідчого написали. Брат за це віддав все життя. Ми б мали на меті цю справу підтримати, якщо нам дадуть таку можливість. Не за гроші, а за справу брата", - каже Анатолій Мальований.

Міліція розпочала кримінальне провадження за статтею навмисне вбивство. Основна версія – що загиблий займався своєю господарською діяльністю і, можливо, був винен комусь гроші або цінні папери.

Фермера, який давав роботу ледь не половині села, поховають на батьківщині на Черкащині.

Коментарі

Вгору