На Черкащині податкова міліція викрила підпільний цех з незаконного виробництва алкогольних напоїв

14 лютого 2018, 19:26

В ході проведення операції «Акциз-2018» та розслідування кримінального провадження, відкритого за ч. 3 ст. 204 КК України (незаконне виготовлення підакцизних товарів з недоброякісної сировини, що становить загрозу для життя та здоров’я людей, незаконне зберігання та збут підакцизних товарів), встановлено, що мешканець м. Кам’янка у власному домоволодінні організував підпільний цех по виготовленню фальсифікованих лікеро-горілчаних напоїв - горілки та коньяку. Виготовлена незаконним шляхом підакцизна продукція реалізовувалась місцевим жителям, а також на замовлення через мережу Інтернет поштовими відправленнями жителям інших регіонів України.

Співробітниками податкової міліції ГУ ДФС у Черкаській області проведено санкціонований обшук за адресою здійснення підпільного виробництва лікеро-горілчаних напоїв, у результаті якого виявлено та вилучено понад 2600 літрів спирту невідомого походження, 505 літрів готового фальсифікату у пластиковій тарі та обладнання для підпільного виготовлення алкогольних напоїв. Всього вилучено товарно-матеріальних цінностей та обладнання на загальну суму 730 тисяч гривень.

Зразки вилученої фальсифікованої продукції направлено для проведення експертизи.

Триває слідство.

За повідомленням ГУ ДФС в Черкаській області.

Коментарі

Ігор сказав:

ДФС України – контрас!
Хілько А.В., Пилипенко Д.Ю., Кривов’яз І.І., Старостенко А.М., Кретов Є.А., Солодченко С.В. і Татарінов Р.В. вчиняють підроблення і покривають податкові злочини
http://proisvol.info/2018/02/18/xilko-a-v-solodchenko-s-v-tatarinov-r-v-dfs-kontras/

Вгору