На Черкащині обгоріла 3-річна дівчинка потребує допомоги (фото, відео)

09 вересня 2015, 09:55
Фото: Про Все

Фото: Про Все

У Черкасах невідкладної допомоги потребує 3-річна Христинка Швець. Малеча отримала 40% опіків тіла. Дівчинка ледь вижила під час пожежі у будинку. Вона сталася через халатність матері. Дитина з неблагонадійної родини, тож лікувати її немає за що, інформують Подробности.

Вже п'ятий день медики чаклують над маленькою Христинкою. Коли її зі Шполи привезли до опікового відділення черкаської лікарні, дитина була між життям та смертю. Малеча отримала важкі опіки під час пожежі у власному будинку. Поряд із Христинкою у палаті лежить і її мама. Жінка теж з важкими опіками.

Фото: Про Все

Фото: Про Все

"Чую, дим десь смердить. Я туди залітаю, вона сидить на дивані, штори горять і в неї вже волосся почало горіти і лице. Я вихопила дитину і винесла на двір", - розповідає мама Христини Ганна Швець.

Село Васильківка за 90 кілометрів від Черкас. Вже тиждень місцеві жителі обговорюють пожежу, яка сталася в будинку родини Швець. У вогні загинула 4 місячна Аліна - це сестричка Христі.

Фото: Про Все

Фото: Про Все

"Воно звідси почало горіти. Тут ганочок і коробочки. В тій коробочці були папірці і вона ту цигарку видно вкинула і воно пішло от туди горіть".

Сусідка Швеців Галина Олександрівна пожежу бачила на власні очі. Каже, будинок гасили всі, хто міг. Крім мами дівчаток. Запевняє, вона ледь стояла на ногах.

"Мама теж спала п'яна, спала мати п'яна теж. А старша дівчинка теж спала і прокинулась від того, що дим мабуть. І почала бігати будить уже матір, а за дитину вона не нагадала. Вона вийшла на двір от там сиділа. Її питають: а де дитина ? А вона: яка дитина?

А ось - і батько сімейства. За п'ять днів він жодного разу не провідав у лікарні жінку з дитиною. Каже, займався похованням молодшої доньки. Що дружина п'є він знає, але нічого вдіяти не може.

4

"Як вона вживає, я нічого не можу зробить. Я її і бив і лаяв. Розказував і виганяв з дому вже. - А ви вживаєте? - Пиво  зрідка. Пиво - це не горілка", - запевняє батько Христини Олег Шовковий.

Вчора Христинці зробили першу операцію з видалення обгорілих ділянок шкіри. Її лікарі проводили, зібравши гроші в колективі. На батьків дівчинки надії вони не покладають.

"В дитини є шанси, але прогноз буде сприятливий при умові повного забезпечення сучасними ліками і лікарськими засобами. Нам потрібна ця допомога. Дитині ця допомога потрібна", - каже лікар - комбустіолог опікового відділення Роман Похилюк.

Гроші на лікування Христинки зараз збирають і в рідній Васильківці. Коли дитина одужає, в сільській раді мають намір клопотати про позбавлення батька та матері батьківських прав на дівчинку. Адже це - не перший випадок в цій родині. Рік тому за невідомих обставин у них помер новонароджений хлопчик.

http://podrobnosti.ua/media/videos/2015/9/8/novosti-za-2015-09-08-1745_a642e8d6dc922fe006d38188a272b2e4.mp4

Поділитись

Коментарі

Вгору