Черкаські школи починають термомодернізовувати (відео)

09 вересня 2015, 10:18

енерго-900x444

Міжнародна корпорація зацікавилась питанням термомодернізації черкаських освітніх закладів. НЕФКО вже 25 років поспіль надає фінансову підтримку різноманітним екологічним проектам в країнах центральної та східної Європи. У тому числі і в Україні. Декілька днів благодійники гостюватимуть у Черкасах.

Про це інформує "Антена".

Тут вони вже ознайомились із унікальним екопроектом вихованців школи №3, які збирають побутові відходи і передають до закладів переробки чи утилізації. За словами директора навчального закладу Тетяни Ткаченко, таким чином школа заробляє кошти для енергоефективності.

11988188_736183413153687_2233676549600633027_n

У планах міських владців – вдосконалення матеріально-технічної бази, заміна вікон, підлоги та інших елементів інтер᾽єру школи №3. Серед довготермінових проектів – оновлення фасаду. Як приклад, секретар міськради Олександр Радуцький, навів здійснення термомодернізації у школі №2 та дитячому садочку №55. За підтримки НЕФКО подібні заходи можливо реалізувати й в інших освітніх закладах міста.

- Гарний старт. Саме так назвав би вчорашню зустріч щодо проекту «Енергоефективність в громадських будівлях м. Черкаси». Він передбачає енергоаудит шкіл та садків міста, аби знати, що робити першочергово. Співпрацюватимемо з досвідченою шведською фірмою. Ефект від термомодернізації, зокрема, можна вже побачити в ЗОШ № 2 та садочку № 55, де замінені вікна. Ефект посилить утеплення фасаду. Міжнародна компанія НЕФКО реалізує проект у трьох школах міста на умовах співфінансування. Сподіваюся, що провідні технології приживуться в Черкасах, - зазначив на своїй сторінці у Фейсбук Радуцький.

Поділитись

Коментарі

Вгору