Черкаські водоканалівці шукають нелегальні сверловини і боржників

09 вересня 2015, 09:37

2

Достукатися у кожну оселю, перевірити із десяток свердловин та усі наявні крани. Так водоканалівці шукають тих, хто несанкціоновано підключились до мереж водопостачання/водовідведення і не сплачують за воду та каналізацію. З цією метою "Черкасиводоканал" створив Робочу групу для пошуків боржників, яка щодня виїздить на "полювання".

Так, вчора за один виїзд було виявлено два незаконні самовільні підключення до водопровідної мережі та один прихований порив. І це все лише на одній вулиці Кірова, що в Червоній Слободі. Саме туди Робоча група вчора навідалась із перевіркою.

3

– Аналізуємо на місцевості, до якої мережі може бути підключене те чи інше домоволодіння, також перевіряємо оглядові колодязі на наявність незаконних врізок, – розповідає керівник Робочої групи Валерій Власюк, майстер цеху ВіВ. – Виявивши незаконне підключення, складаємо акт та пояснюємо власнику, якщо присутній, що він має у триденний термін зареєструвати водопровід чи ж водовідведення у виробничому відділі "Черкасиводоканалу".

4

Валерій Власюк наголошує, у разі, якщо споживач не з’являється на реєстрацію підключення до мережі у зазначений термін, комунальне підприємство відключає його від мережі.

5

Такі масштабні пошуки боржників та порушників на "Водоканалі" організували задля зменшення обсягів втрат води, адже нераціональне та незаконне використання "Черкасиводоканал" зазнає значних збитків.

6

За інформацією прес-служби КП "Черкасиводоканал"

Поділитись

Коментарі

Вгору