На Черкащині на боротьбу з ожеледицею використали 482 тонни протиожеледної суміші

30 грудня 2016, 13:08

сніг

За інформацією диспетчерської служби Служби автомобільних доріг у Черкаській області, обробка дорожнього покриття автодоріг для ліквідації ожеледиці та її недопущення, ввечері 29 грудня та вночі 30 грудня проводилася у всіх районах Черкаської області та на трасі міжнародного значення М-05 Київ-Одеса.

Загалом, за добу було використано 482 тонни протиожеледної суміші. Для недопущення ожеледиці, пов’язаної з коливанням добової температури від плюсової вдень до мінусової вночі, піщано-соляною сумішшю було оброблено спуски, підйоми та круті повороти автодоріг за основними напрямками руху

Впродовж доби у обробці асфальтового покриття на автодорогах області загального користування були задіяні 28 піскорозкидувачів та 11 навантажувачів, у роботах на дорогах були задіяні понад 50 фахівців. Станом на ранок 30 грудня у черговому режимі роботи перебували 70 одиниць техніки та 96 працівників.

Станом на ранок 30 грудня, в результаті злагодженої роботи автодорожників області, проїзд забезпечено на усіх автомобільних шляхах державного, регіонального та місцевого значення Черкащини.

У зв’язку з ускладненням погодних умов, Служба автомобільних доріг у Черкаській області закликає водіїв бути уважними та обережними за кермом.

За інформацією прес-служби САД у Черкаській області

Поділитись

Коментарі

Вгору