На Черкащині мати чотирьох дітей повісилася

04 липня 2014, 10:40

27-річну Тетяну Ткач із села Хацьки Черкаської області знайшли повішеною в сараї. Жінку поховали 1 липня. Залишилися чоловік та четверо дітей. Найменшій Анні — рік і дев'ять місяців, пише gazeta.ua.

— Перед цим помилася у літньому душі. Хлопцям, яких чоловік наймає, зробила бутерброди. Її Саша закупив курей, бичків, пробує свій бізнес розвивати. Чоловік якраз рвав вишні, для нього каву принесла. А потім оце таке случилося, — розповідає депутат сільської ради, сусідка Любов Буюновська, 62 роки. — Мій чоловік каже, що вона втомилася жити, попробуй так крутитися. А може, й довели, що наклала на себе руки. У них із Сашею були непорозуміння. Але мирилися, нічого особливого. Ніколи не бачила в її очах суму.

Тетяна закінчила музичну школу та кілька курсів на факультеті іноземних мов у Черкасах. Тоді народила першу дитину. Навчання покинула, почала жити для сім'ї.

— Це була золота мама, і діти в неї золоті, — говорить соціальний працівник села Юлія Ромашова, 31 рік. — Завжди чистенькі, нагодовані. Сашко у школі по ремонтах допомагав, а Таня — по підготовці до свят.

Поділитись

Коментарі

Вгору