Шлях до перезавантаження влади лежить через парламентські вибори, – депутат

04 липня 2014, 10:28

Голова Уманського відділення партії «УДАР» Антон Котвіцький вважає, що парламентські перевибори допоможуть провести люстрацію політиків, які відверто працювали проти країни. Нинішні депутати не викликають довіри в українців, тому мають самі призначити дострокові вибори, пише "Вечірня Умань".

"Нинішньому складу парламенту вже давно ніхто не вірить. Люди зневірилися в політиках. А про Партію Регіонів та Комуністичну партію України більшість українців взагалі бажають забути.

Сьогодні у парламенті продовжують працювати люди, руки яких в крові. Це кров десятків патріотів, які боролися за свободу українців на Майдані, та бійців, які захищають нас на Сході. Матері втрачають синів, дружини чоловіків, діти батьків… Деякі політики й надалі продовжують відкрито підтримувати або пропагувати сепаратизм. А українці за власний кошт ще їх й утримують.

Тому нам потрібний новий законодавчий орган, якому будуть довіряти. Який буде працювати на благо українців, а не на благо власної кишені. Він має отримати від суспільства мандат довіри, провести необхідні реформ та зміцнити національну безпеки України. А нинішній склад парламенту на це вже не здатний.

Заради України народні депутати повинні наважитися на відповідальний крок та призначити дострокові вибори до парламенту. Лише так ми зможемо змінити нашу країну на краще. Головне змінити систему, а не лише обличчя.

Проте рішення про проведення позачергових виборів не означатиме, що чинний склад парламенту одразу розійдеться – він працюватиме до обрання нового парламенту, і у депутатів буде вдосталь часу, аби ухвалити закони, необхідні зараз для країни.

Тож шлях до перезавантаження влади лежить саме через парламентські вибори".

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору