На Черкащині Кличко “відправив у нокаут” вуличну бездіяльність

09 червня 2014, 16:15

Уманські дороги замість Альпійських гір, спортивний майданчик замість професійного залу – Володимир Кличко тренує школярів села Оксанино.  Він приїхав відкрити спортивний майданчик, який мешканці села виграли в рамках проекту «Клич друзів – граймо разом!», та таким чином "відправив у нокаут" бездіяльність та лінь.  Вартість майданчика близько 67 тис. грн..

Про це інформує "Вечірня Умань".

Більше ніж 600 учасників-шкіл взяли участь у проекті «Клич друзів – граймо разом!» від братів Кличків та фундації «Coca-cola». Оксанинській школі вдалося потрапити до 15-тки переможців і отримати головний приз  - спортивний майданчик. Для цього їм треба було лише написати розповідь про свою школу.

-  Для участі в проекті нам потрібно було написати розповідь про свою роботу, спортивні досягнення дітей і зробити декілька фотографій місця, де хотілося б щоб стояв спортивний майданчик. -  розповідає вчитель фізкультури Михайло Линюк. – Ми вже й забули, що надіслали заявку на участь у проекті, коли нам повідомили про перемогу. Раді, що тепер в нас є такий спортивний майданчик. Він якісно зроблений, а головне безпечний. Я гадаю, що діти на ньому будуть займатися не лише під час уроків, а й в позаурочний час. Тут можна виконувати багато вправ: віджимання , підтягування,  вправи з «Street workout» та інші.

Особливим подарунком для мешканців села став візит Володимира Кличка, який не лише відкрив майданчик, а й разом із компанією «Coca-cola» подарував спортивні м’ячі школярам.

- Більше десяти років ми займаємося цим проектом, і по всій Україні вже відкрити 140 майданчиків. В минулому я так само, як і ці діти пройшов шлях спорту, який дав мені можливість реалізувати себе. – розповідає Володимир Кличко. – Наша головна ціль «відправити в нокаут» бездіяльність та лінь. Дати можливість дітям відволіктися від вулиці, щоб у них було бажання займатися спортом та вести здоровий спосіб життя.

Школярі Оксанинської школи разом із Володимиром Кличком перші перевірили на міцність спортивний майданчик. Вони грали в баскетбол, підтягувалися, і грали у настільний теніс. 9-річній Наталії навіть вдалося перемогти Володимира.

- Я займаюся туризмом, а після сьогоднішнього гри із Володимиром Кличком почну займатися ще й настільним тенісом,  - ділиться з нами Наталія. – Дуже рада, що нарешті у нашому селі з’явився такий гарний майданчик.

На завершення жителі села отримали автографи від боксера та зіркову фотосесію.  Візит Володимира Кличка надихнув не лише школярів, а й дорослих до занять спортом.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору