Черкаським журналістам презентували календарі з їхніми світлинами

09 червня 2014, 17:00

6 червня в ГРК “Апельсин” відбулися урочистості з нагоди професійного свята представників мас-медіа. На них запросили півтори сотні черкаських журналістів, а також тих, хто мав бажання привітати акул пера. Серед гостей заходу відзначився директор КП “Дирекція парків” Олександр Радуцький.

Про це інформує сайт КП "Дирекція парків".

За увагу журналістів до подій, пов’язаних із парками та скверами міста, він відзначив 27 редакцій. Для кожної підготували грамоту з номінацією. Так, за журналістську професійність нагородили корпункт каналу ICTV, цікаві новини – ТРК “ВІККА”, лаконічність – газету “Акцент”, оперативність – інтернет-видання “Прочерк”, Громадському ТБ у Черкасах віддали номінацію “Амбіціфний старт”, “Антені-плюс” – “Вічну опозицію” тощо.

Крім того, сюрпризом для присутніх медійників стали подаровані “Дирекцією парків” календарі. На них – добірка світлин провідних черкаських журналістів. Потішила присутніх і промова Олександра Романовича. Подякувавши за роботу та побажавши всіляких гараздів, він зачитав журналістам вірш на їхню честь, резюмувавши: “Журналісти – це кльовий, веселий народ!”. Щоправда, отримати свої презенти в залі змогли не всі, оскільки на святі була присутня лише частина журналістської братії. Проте, Олександр Радуцький пообіцяв, що днями їх отримають усі нагороджені.

- У черкаської журналістики є своє обличчя. Це професійні, молоді та креативні люди, з якими приємно працювати, – зазначає Олександр Радуцький. – Саме тому ці обличчя ми вирішили втілити в настінному календарі, аби він став окрасою кожної редакції та приємним спогадом про цьогорічне свято.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору