На Черкащині голова виборчої комісії звільнився через “чорний піар”

12 грудня 2016, 08:06

9898225dfc4e51afe3db9cc08908def562cc521f

На Черкащині був поширений інформаційний вісник під виглядом газети з ознаками «чорного піару». Через публікацію в цьому виданні за власним бажанням пішов з посади голова Тальнівської міської виборчої комісії. Про це повідомляють спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА.

Голова Тальнівської міської виборчої комісії на Черкащині Микола Мельник («БПП «Солідарність») за власним бажанням пішов з посади. За його словами, приводом для звільнення стала публікація «За скільки продалася ВО «Свобода» в Черкаській області?» в інформаційному віснику «Боротьба. Вісник Радикальної партії. Спецвипуск». За назвою та оформленням видання стилізоване під Радикальну партію Олега Ляшка.

«У газеті писали, що я неправильно проводжу засідання комісії та ніби зареєстрував 14 кандидатів-«тітушок», через те, що вони не місцеві. Це образа і кандидатів на посаду міського голови, і мене особисто. Я не хочу, щоб моє ім’я плямували й надалі, тому одразу прийняв рішення, що не буду більше брати участь у роботі комісії», – коментує своє звільнення Микола Мельник.

Крім цього, інформаційний вісник містить ознаки «чорного піару», спрямованого проти ВО «Свобода», зокрема проти кандидата від цієї політичної сили Олексія Юрченка, а також самовисуванки Валерії Донаурової.

За словами представника штабу та кандидата в депутати до Тальнівської міськради від Радикальної партії Володимира Копійченка, їхній осередок не замовляв друк цієї газети та жодного відношення до неї не має.

У видавництві, що зазначене у вихідних даних вісника, телефоном повідомили, що інформацію про замовника надати не можуть.  «Я не впевнена, що ми друкували таку газету. Назва мені не знайома», – сказали у видавництві ТОВ «Мега-Поліграф».

Спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА відзначають, що медійна складова виборчої кампанії в Тальному викликає занепокоєння, оскільки містить багато матеріалів з ознакою замовності та «чорного піару». Варто наголосити, що згідно з ч. 5 ст. 60 Закону України «Про місцеві вибори» забороняється розповсюдження завідомо недостовірних відомостей про кандидата, політичну партію або її місцеву організацію – суб’єкта виборчого процесу, а також розповсюдження завідомо недостовірної інформації про підтримку певного кандидата або місцевої організації партії іншими кандидатами, політичними партіями або їх місцевими організаціями.

Новим головою Тальнівської міської виборчої комісії став Михайло Солошенко від «БПП «Солідарність».

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору