На Черкащині екс-заступник голови міськради намагався приховати автівку

21 серпня 2018, 20:52

На Черкащині екс-заступник голови міськради намагався приховати автівку

Працівники Управління захисту економіки в Черкаській області Нацполіції встановили, що обіймаючи посаду заступника голови міської ради, екс-заступник голови міськради вніс до декларації за 2017 рік завідомо недостовірні відомості. Чиновник приховав факт набуття у власність майна.

Зокрема, у 2017 році декларант придбав у власність автомобіль іноземного виробництва, сплативши за нього готівкою понад 1,4 мільйони гривень. З метою приховування факту, що автомобіль належіть йому, посадовець оформив транспортний засіб на іншу особу з подальшим оформленням довіреності на право керування та розпорядження цим майном. Під час слідства даний суб’єкт не зміг надати докази, які б підтвердили законність набуття транспортного засобу.

Слідчим відділом прокуратури Черкаської області екс-заступникові голови міської ради було повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ст. 366-1 (декларування недостовірної інформації) та ч. 2 ст. 368-2 (незаконне збагачення) Кримінального кодексу України.

Вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу. Наразі триває слідство.

За інформацією прес-служби Національної поліції України.

Вгору