Майже вся стара комісія працювала на зрив виборів у Черкасах, – Чернявський

11 червня 2014, 12:17

Кандидат у депутати Черкаської міської ради Петро Чернявський називає дії старої ОВК злочинними та вважає, що її члени хотіли зірвати вибори в Черкасах. Своє незадоволення роботою попередньої виборчої комісії Чернявський пояснює на прикладі свого округу. 

Про це Петро Чернявський написав у Facebook.

"Навіть дехто з активістів Майдану переконує мене, що нова ОВК діє неадекватно. Можливо вона й не ідеальна, але те, що творила стара виборча комісія - це просто злочин. Майже вся стара комісія працювала на зрив виборів в Черкасах на користь тих, хто в цьому зацікавлений.

Докажу на прикладі мого округу, де я отримав пепреконливу перемогу. Але (разом з керівництвом старої ТВК) регіонали-промисловці, які зайняли навіть не друге, а 4-те місце вирішили спотворити вибір черкасців і (як завжди, в надії на упередженість суддів) вирішили скасувати результати голосування на тих дільницях, де я переміг.

Наприклад, на 79-й дільниці повторний перерахунок голосів підтвердив попередні результати голосування, але голова ТВК навмисне зробив помарки в протоколі, щоб так звані промисловці (підкаблучники ПР) мали підстави знову звернусить до суду. І що ви думаєте? Суд вирішив втрете провести перерахунок. Більш того, на моє прохання видати мені рішення комісії, він (голова) під різними приводами так це й не зробив (а я вимагав ці документи на протязі 3-х днів). Коли мій терпець ввірвався, хтось із членів комісії нахабно заявив:" а чим ви докажите, що взагалі просили ці документи?" Ось так діяла попередня комісія.

Тому рішення ЦВК про її розпуск було справедливим. Їх не розпускати було потрібно, а судити. Сьогодні врешті решт Київський апеляційний суд справедливо відміним рішення Черкаркаського адмін суду втретє перерараховувати результати голосування на 79-й дільниці і тому, якщо навіть ще на двох дільницях маразматичні рішення попередньої комісії про скасування результатів голосування залишаться в силі, то й цього достатньо для моєї перемоги. Проте, я впевнений, що й на цих дільницях нам вдасця відстояти волевиявлення людей.

Крім того мені дуже прикро, що разом з регіоналами намагаються зірвати вибори і деякі представники "Батьківщини". Вже розвіяний міф про фальсифікації та підробні бюлетні, але знову підбурюють людей на нові протистояння під іншими приводами.

Чому ми не можемо після виборів пожати один одному руку (якщо вважаємо себе європейцями) і починати разом розбудовувати місто? Що за хронічна хвороба в нашої Черкаськоі еліти після виборів робити свій власний вибір?"

Поділитись

Коментарі

Вгору