На Черкащині члени Народної ради тягали чиновника за краватку

27 березня 2014, 09:29

 

У місті Шпола на Черкащині проти представників Народної Ради міліція відкрила кримінальне провадження за хуліганство. 24 березня біля десятка членів Народної ради ввірвалися в кабінет новообраного голови райради Івана Скорика. Погрожуючи, змусили його написати заяву про звільнення. Після чого чоловіка забрала швидка допомога.

Про це він повідомив кореспонденту Cazeta.ua.

- Головою мене обрали минулої п'ятниці. У понеділок о 8-й ранку зайшов у кабінет. І тут вривається понад десяток осіб від Народної Ради. Вимагали, щоб написав заяву на звільнення. Коли я відмовився, почали погрожувати. Хватали за краватку. Сказали, що діятимуть через мою сім'ю. Хотіли повісити на мене табличку "брехун" і водити по кабінетах адміністрації, щоб показати, як розмовляють із тими, хто їх не слухає. Не давали вийти з кабінету, погрожували спалити адміністрацію, а на площі підпалити шини. Я написав заяву. Через кілька годин мене забрала швидка, - розповів Іван Скорик.

Керівник місцевої "Свободи" Вячеслав Кишінько інформацію про побиття Скорика спростовує.

- Ми йому коректно сказали, що не можна так ставитися до людей. Запропонували написати заяву за власним бажанням. Ніякої таблички я не чіпляв і не бачив. Ніхто не погрожував і за краватку його не тягав, брехуном - обзивали. Бо він на сесії пообіцяв шполянам, що напише заяву на звільнення. Чекали його на недільному віче, а він не прийшов, - говорить Кишінько.

Справою займаються правоохоронці. В обласній міліції кажуть, що членам Народної ради загрожує обмеження волі на строк до 5 років або позбавленням до 4 років, якщо їх вину доведуть.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору