На Черкащині «Блок Петра Порошенка «Солідарність» консультуватиме воїнів АТО щодо їх законних прав

05 травня 2015, 14:49
IMG_3352

Фото Про все

Консультаційний центр допомоги воїнам АТО відкриває на Черкащині Черкаська територіальна організація партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність». Про створення такого Центру сьогодні, 5 травня, поінформував голова Черкаської територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Василь Фурман.

- Українські реалії показують, що для того, щоб лише отримати посвідчення воїна АТО, людям доводиться пройти сім кіл чиновницького пекла, - говорить Василь Фурман.

До того ж чимало бійців просто не знають про ті пільги, які б вони могли отримувати. Наприклад, не всім відомо, що на період участі в АТО людям не нараховують відсотки за сплату кредитів. Але, за словами Василя Фурмана, не всі банки у цьому питанні законослухняні.

IMG_3354

Фото Про все

- Тому людям і в цьому потрібна допомога, - наголошує Василь Фурман. – Тож для вирішення цих та багатьох інших негараздів ми відкриваємо Консультаційний центр допомоги воїнам АТО. Максимально сприятимемо тому, щоб у людей, які повертаються з передової, не виникали проблеми.

Про те, що такий Центр необхідний говорить волонтер Ігор Фесун. Вже не один воїн звертався до нього по поради.

- Бійці часто зіштовхуються з бюрократичними проблемами. Тому потрібно, щоб людям було куди звернутися та довідатися про свої права. Інколи потрібно просто розказати, які їм необхідно підготувати документи, - каже волонтер.

IMG_3351

Фото Про все

Ініціативу створення такого Центру підтримав і народний депутат Олег Петренко. Він додав, що допомоги потребують як демобілізовані воїни,
так і ті, хто нині на фронті.

- Також допомога потрібна і рідним воїнів, - зазначив народний депутат. – Подібні центри потрібно було створювати значно раніше. І чим більше їх буде, тим краще.

Олег Петренко запевнив, що також готовий підключатися до вирішення проблем воїнів, які звертатимуться до Центру.

До новоствореного Центру можна як приходити, так і телефонувати. У Центрі цілодобово працюватиме тел.(0472) 562 – 562. Адреса Центру м. Черкаси, бул. Шевченка, 205.

Поділитись

Коментарі

Вгору