На Черкащині АТОвцям відмовляють у землі

21 січня 2015, 16:40

1395319492_1343381506_zemelnyj-deriban

Чотирнадцять учасників АТО із Жашкова, які боронили країну від ворога, не можуть добитися справедливості на мирній території. АТОвцям не виділяють обіцяні земельні ділянки. Щоб відстояти права бійців завтра, 22 січня, до Черкас приїдуть зо дві сотні жашківчан. Люди збираются мітингувати під управління Держкомзему у Черкаській області.

37-річний жашківчанин Пилип Хохлов один з тих, кому відмовили у наданні земельної ділянки. На сході чоловік ще з липня, воював у Луганській області неподілк Щастя.

- З'ясувалося, що на  земельну ділянку претендує хтось інший. Думаємо, що в цьому була задіяна корупція, - розповів в коментарі "Про все" боєць. - Виявляється інтереси воїнів стоять нижче, ніж інтереси приватних підприємців. Але нам не звикати, тим більше зараз перед нами стоїть зовсім інше завдання - захистити Україну.

Зараз Пилип уже у підготовчому таборі й через кілька днів знову поїде на війну. Тим часом його земляки збираються відстояти права бійців. Щоб отримати пояснення про землю, завтра з 9 ранку жашківчани збираються приїхати до земельного управління.

Вам потрібно швидко оформити документи? Проблема виникла у вихідні? Нотаріус у вихідні. Досвід! Швидкість! Професіоналізм!

Коментарі

Вгору