Чигиринські умільці змайстрували унікальну мобільну лазню для АТОвців

21 січня 2015, 17:03
08fdee26dc54c68dc985651dbe4d24b3_XL

Фото з сайту vechirka.net

Найближчими днями в зону АТО відправлять «козацьку лазню», змайстровану чигиринськими умільцями, повідомляє "Вечірка".

– Ми добре розуміємо, що хлопцям, які несуть службу на Сході країни, нелегко, – говорить ініціатор проекту наказний отаман громадської козацької організації «Українське вільне козацтво Черкащини» Валерій Назаренко. – От і ми на Чигиринщині не змогли залишитись осторонь подій, що відбуваються нині. Захотілося якось їм допомогти, підтримати та зігріти бійців у мороз.

Втілити в життя задум Валерію Назаренку допомогли товариші Ігор та Віктор Луценки. Матеріали та деталі збирали спільними зусиллями, долучилися до створення бані також односельчани, знайомі, волонтери. Фінансову підтримку надали Чигиринські меценати. На сьогодні баня повністю готова та функціонує. Плануємо, що в АТО вона буде переїжджати з одного блок-посту на інший, де в ній буде потреба.

За словами умільця Віктора Луценка, продумували все до дрібниць: баня енергонезалежна, опалюється дровами, розрахована на 900 л гарячої води, має парильню, душову кабіну з гарячою та холодною водою, освітлюється світлодіодними лампами. Над цим проектом працювали 21 день з ранку до ночі, без вихідних. Аналогу такої бані немає.

Коментарі

Вгору