На Черкащині 20 сімей загиблих учасників Майдану та АТО отримають по 50 тисяч гривень

25 липня 2014, 14:45

Сім’ї загиблих учасників громадських протестів та Антитерористичної операції отримають одноразову матеріальну допомогу. За відповідні зміни до обласної комплексної програми «Турбота» на 2014-2020 роки на позачерговій сесії Черкаської обласної ради проголосувала більшість депутатів.

Програму пропонується доповнити розділом VI – «Соціальна підтримка окремих категорій громадян», зокрема, пунктами щодо виплати одноразової матеріальної допомоги одному з членів сім’ї загиблого (померлого) учасника масових акцій громадського протесту, що відбулися у період з 21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014 року та в ході проведення Антитерористичної операції на сході України в розмірі 50 тис. грн.

Як поінформував заступник начальника Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Олег Шимчук наразі в області проживає 4 сім’ї загиблих під час «Революції Гідності» та 16 сімей – в ході проведення Антитерористичної операції.

«Доповнення до Програми дозволять забезпечити належний соціальний захист сімей, які втратили годувальників», – звернувся до присутніх заступник директора Департаменту.

Довідково:

• наказом Мінсоцполітики від 08.05.2014 № 278 затверджено список осіб, члени сімей яких мають право на одержання одноразової грошової допомоги та доплати до пенсії у зв’язку з втратою годувальника під час акцій громадського протесту. Всього по Україні – 96 осіб, з них 4 – черкащанина, яким із державного бюджету виплачено 121 800 грн., доплати до пенсії проводяться 2-м особам;

• 4-м сім’ям встановлено статус члена сім’ї загиблого ветерана війни та 4-и перебувають в роботі, призначено пенсії по втраті годувальника 3-м дітям.

СБУ обнародовала телефонные переговоры террористов - эта и другие новости с АТО на Востоке. Только правдивая информация!

Поділитись

Коментарі

Вгору