Люстраційний комітет вимагає позвільняти з ОДА чиновників Тулуба

25 липня 2014, 12:53

У Черкаському громадському люстраційному комітеті звертають увагу на те, що, попри обіцянки нової влади, просади в обласній адміністрації продовжують обіймати чиновники часів Тулуба.

Про це йдеться у їхній заяві, оприлюдненій у ЗМІ, повідомляє vikka.ua.

Зокрема, за інформацією люстраційного комітету, продовжують сидіти у владних кабінетах очільники департаменту агропромислового розвитку Оксана Криницька, департаменту екології та природних ресурсів Валерій Вишиваний, департаменту капітального будівництва Різник О.П., департамент інвестиційно-інноваційної політики та зовнішньоекономічних зв’язків Таміла Лєпьошкіна, управління містобудування та архітектури Василь Дмитренко.

"Ці люди – не просто рядові "гвинтики" тулубівської системи управління, а керівники, які не можуть робити вигляд, ніби ті події, які відбувалися в області під час керівництва Сергія Борисовича, а також під час Революції Гідності, пройшли повз них. Кожен з керівників відповідальний за ті порушення, що відбувалися в цей період. Ми звертаємося до Юрія Ткаченка із вимогою звільнити тих керівників, які підпорядковуються безпосередньо йому, як голові ОДА та визначити нових керівників на конкурсній основі. Якщо їхня професійність така вже незамінна – нехай доведуть це на конкурсі", – зазначають у люстраційному комітеті.

Також вони вимагають від Ткаченка звернення профільних міністерств щодо тих посад, які призначаються ними, та вимагати їхнього звільнення. Люстраційний комітет, зі свого боку, також напише відповідні звернення.

Поділитись

Коментарі

Іван сказав:

Особливою продажність серед списочників відрізнявся Вишиваний.Скільки партій він змінив.Хизувався телефоном від самої Тимошенко і тут же її кинув.Служив Одаричу віддано і з собачою відданість.Коли приспічило,здав Одарича.Найпродажніша істота в Черкасах,або адин з небагатьох!!!!!

76gza сказав:

Текст комеу цьому списку була Радняна Л.А.-начальник головного управління ветмедицини Черкаської області. Що сталося що її видали з вищевказаної компанії? Чи їй списали те що вона кормила м’ясами тітушок разом з начальниками Уманського, Кам’янського, Жашківського районів.проводить так звані “профілактичні” зустрічі для працівників лабораторій на ринку м.Черкаси , а також начальників районних управлінь (а саме тих людей яким якимось чином не довіряє) та проводить залякування та шантажування на тему щоб мовчали про її діяльність і вчинки. Проводить політику відбілення себе…

критик сказав:

ЛЮСТРАЦІЙНИЙ КОМІЕТ! Ви або виконуйте свої так звані повноваження або не соромтесь!Ви погляньте, як призначення відбуваються, кого призначають – то це можна назвати люстрацією????? Знов домінують домовленості, зв”язки! ЖАХ!
Солдеповський період, ПЕРІОД В НІКУДИ!

Вгору