На благодійному аукціоні в Черкасах онкохворим дітям зібрали 4 тисячі гривень

20 грудня 2016, 10:41

dsc00128У понеділок 19 грудня в Черкасах у кінотеатрі “Україна” відкрилася резиденція Святого Миколая. Вона працюватиме до 25 грудня, пише "Рідна Черкащина".

Малечу чекали різноманітні майстер-класи: з розписування пряників, створення глиняних виробів у “неолітичному” стилі, збирання пазлу з давнього посуду, пісні й танці. Можна також було написати листа Святому Миколаю.

Для дорослих гостей свята влаштували благодійний аукціон, аби зібрати кошти для 18 пацієнтів дитячого відділення онкокології й онкогематології Черкаського обласного онкодиспансеру. Для ауціону діти з закладів естетичного виховання міста передали 20 своїх робіт.

У результаті було продано 15 картин і виручено 4 тисячі гривень. Половина цих коштів – пожертви поза аукціоном. Міський голова Анатолій Бондаренко купив роботу за 500 гривень, придбали картини і чиновники міськвиконкому та депутат Олексій Мельник. Організатори заходу не приховували – сума їх засмутила, адже під час благодійного аукціону до Дня Святого Миколая в минулому році вдалося зібрати понад 12 тис. грн.

Решту картин планують принести на сесію Черкаської міської ради 22 грудня і влаштувати благодійний аукціон ще й там, аби зібрати для порятунку онкохворих дітей більше коштів…

Коментарі

Вгору