На 36-му маршруті черкасців возитимуть екологічні автобуси з телевізорами (фото,відео)

07 червня 2014, 16:25

 Новий автобусний маршрут № 36 сьогодні, 7 червня, офіційно відкрили у Черкасах. З 6.00 ранку 16 нових екологічно безпечних автобусів, оснащених телевізорами, курсують містом за маршрутом "Річковий вокзал - Вулиця Сумгаїтська".

Новий автобусний маршрут проліг вулицями: Героїв Сталінграда, Гагаріна, Замковий узвіз, Байди Вишневецького, Шевченка, Смілянська, 30 років Перемоги, Сумгаїтська; в зворотному напрямку – Сумгаїтська, Одеська, Котовського, Ільїна, Смілянська, Шевченка, Героїв Сталінграда.

На маршруті №36 використовуються зручні для водія та пасажирів міські автобуси, що відповідають вимогам стандарту з екологічної безпеки ЄВРО-4, загальною пасажиромісткістю не менше 40-50 місць з низькою підлогою. Автобуси оснащені телевізорами, на яких для пасажирів показуватимуть кліпи, а для дітлахів передбачені мультики.

За словами виконавчого директора ТОВ "Авто-ТЮЛ" Юрія Терещенка, такий маршрут потрібен черкасцям, адже, наприклад, дістатися мешканцям мікрорайону "Митниця" у Південно-Західний район без пересадок досі було неможливо.

- До міськради надходили колективні звернення з проханням від громадян створити такий маршрут. Люди зверталися, оскільки з мікрорайону "Митниця" без пересадок вони не могли дістатися Південно-Західного району. Наприклад, до міської лікарні на Конєва, до перинатального центру з дітками, на роботу. Містянам потрібно було робити пересадки, - зазначив Юрій Терещенко.

Автобуси № 36 ходитимуть кожні 6 хвилин. Початок руху з 6.00 до 23.00.

 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору