Минулого тижня на шляхах державного значення Черкаської області ліквідовано майже 12 тис. кв. м деформацій та пошкоджень

16 травня 2018, 06:36

На замовлення Служби автомобільних доріг у Черкаській області підрядним підприємством ДП «Черкаський облавтодор» минулого тижня з 3 по 10 травня було ліквідовано майже 12 тис. кв. м деформацій та пошкоджень на дорогах загального користування державного значення у Черкаській області.

Упродовж минулого тижня роботи з ліквідації ямковості проходили на автодорогах М-05 Київ-Одеса, М-12 Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка, Н-01 Київ-Знам’янка, Н-02 /М-06/-Кременець-Біла Церква-Ржищів-Канів-Софіївка, Н-08 Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя (через м. Кременчук)-Маріуполь, Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань, Р-04 Київ-Фастів-Біла Церква-Тараща-Звенигородка, Р-09 Миронівка-Канів, Р-10 Канів-Чигирин-Кременчук, Р-64 Ківшовата-Шушківка-Лисянка-Моринці-Шевченкове-Тарасівка-/Н-16/ та Р-71 Одеса-Іванівка-Ананьїв-Піщана-Хащувате-Колодисте-Рижавка-/М-05/.

Протягом тижня філіями ДП «Черкаський облавтодор» виконувались також роботи з експлуатаційного утримання автошляхів області. Зокрема, виконувалися роботи з встановлення нових або заміна старих дорожніх знаків, обкошування узбіч, ремонт транспортного бар’єрного огородження, фарбування бар’єрного та перильного огородження, прибирання від сміття та бруду проїзної частини автодоріг, прибирання нанесеного ґрунту під бортовим каменем і т.д.

Ремонтні роботи продовжуватимуться й надалі за сприятливих погодних умов.
Загалом з початку року було ліквідовано майже 62 тис. кв. м ямковості покриття на дорогах загального користування державного значення у Черкаській області

Служба автомобільних доріг у Черкаській області звертається до водіїв з проханням бути пильними та максимально уважними в місцях проведення дорожніх робіт, дотримуватися вимог Правил дорожнього руху, звертати увагу на попереджувальні знаки.

За повідомленням прес-служби САД у Черкаській області.

Валерій сказав:

Та подивіться що робиться під самим обласним центром м.Черкаси: доріг взагалі НЕ має, техніки по ремонту і признаків присутності НЕ має, дороги що обласного, що районного, що місцевого підпорядкування ВЛАДА ГРОШІ ТА ВІДПОВІДАЛЬНІ ЗА ЦЕ ПРОСТО ВИМЕРЛИ, було хе…,а зараз стало ще більше ххху…”Правителі” понакупляли собі за законно крадені гроші “танків” під назвою джип і ДЛЯ ЧОГО ЇМ ДОРОГИ????. Пора народу стіну будувать: хороших по одну сторону, а хе…по другу і навести порядок щоб другим не повадно було…

Нік сказав:

Оце досягнення, аж цілих 12 км ямок заліпили, а список який склали,і бабла ж мабуть у цей список😂😂😂,не буде у цій “державі” доріг ніколи,чи це не зрозуміло,тож нехай ніхто не надіється.

Вгору