“Ми сприяємо появі нових українських зірок футболу світового рівня!” – Богдан Скрипник

27 червня 2018, 16:27

Укрексімбанк та Mastercard відкрили оновлений футбольний майданчик у Черкасах.

Зірками, як відомо, не народжуються, ними стають у результаті наполегливої щоденної праці. В одному зі своїх інтерв’ю Девід Бекхем якось сказав, що коли у школі формували команди, його зазвичай обирали в останню чергу, бо хлопчик був дуже маленьким. Сьогодні Девід Бекхем – футбольна зірка світового рівня.

У квітні цього року Державний експортно-імпортний банк України та Mastercard об’єдналися в рамках Всеукраїнської соціальної ініціативи «Передай пас» і днями презентували громаді оновлений футбольний майданчик у Черкасах (вул. 30-річчя Перемоги, 8). Журналісти ПроВсе поспілкувалися із Богданом Скрипником, керуючим філією Укрексімбанку у м. Черкаси.

- Пане Богдане, скажіть, будь ласка, чому саме Черкаси і саме футбол?

- Партнери Укрексімбанку – компанія Mastercard – провела дослідження, яке виявило футбольні вподобання українців: 48% переконані, що футбол об’єднує друзів та допомагає зустрічатися з новими людьми; 43% називають футбол чудовим засобом для корисного відпочинку та зняття стресу; 17% грають у цю гру з дитинства. Близько 84% опитаних зазначили, що відновлення спортивних майданчиків для аматорського футболу не тільки збільшить інтерес до гри, а й позитивно вплине на місцеву громаду.

В рамках Всеукраїнської соціальної ініціативи «Передай пас» за участі Олександра Шовковського було проведено жеребкування, у ході якого Укрексімбанк отримав право на відновлення футбольного майданчика у м. Черкаси за адресою: вул. 30-річчя Перемоги, 8. Усього в рамках ініціативи заплановано оновлення 14 майданчиків у 12 містах України.

- Скільки часу та коштів знадобилося для відновлення футбольного майданчика на вул. 30-річчя Перемоги, 8?

- Звичайно, роботи з відновлення майданчика у 504 кв.м. – це досить складний процес, який включав у себе заміну фундаменту, укладення мультифункціонального гумового покриття на полі, встановили нові огорожу та спортивне обладнання. Але обраний компанією Mastercard підрядник досить оперативно виконав усі ці завдання, бо ми прагнули аби діти, які вже на довгих літніх канікулах, могли якомога раніше вийти на цей майданчик, щоб грати у футбол та баскетбол.

Питання вартості мало вторинне значення, оскільки ініційований Mastercard проект надає можливість якісно змінити життя місцевої громади, а також сприяти популяризації футболу серед молоді та у майбутньому подарувати світу нові імена футбольних зірок!

- Чи підтримала Вас місцева влада та як поставилися власне мешканці навколишніх будинків до появи оновленого футбольного майданчика?

- Місцева влада у м. Черкаси надала проекту важливу підтримку на етапі визначення майданчиків та погодження дозволів. Наразі від імені Укрексімбанку та Mastercard ми також просимо органи влади приділяти увагу на місцях до цієї локації і надалі, адже збереження стану футбольного майданчика є найважливішим питанням після його оновлення.

Підрядником, який проводив відновлювальні роботи, надано гарантії на оновлений майданчик – 3 роки з моменту вводу в експлуатацію, за умови дотримання Правил експлуатації майданчика, які зафіксовані на табличці-вивісці при вході до майданчика. При настанні гарантійного випадку підрядник оцінює ступінь недоліків та усуває їх. Зі свого боку, ми будемо регулярно інспектувати майданчик та виявляти можливі пошкодження.

Думаю, що місцева громада також радо допоможе нам із цим, оскільки під час урочистої церемонії відкриття мешканці навколишніх будинків підходили і щиро дякували і Укрексімбанку, і Mastercard за подаровану дітям можливість весело, корисно і активно проводити дозвілля у дворі. Впевнений, що діти вже давно мріяли про можливість поганяти м’яча на полі з якісним покриттям, відчути себе світовою легендою футболу. І, повірте, саме на таких – простих майданчиках у житлових кварталах – формуються і виростають майбутні володарі Золотого м’яча!

- Останнє і головне питання: навіщо це все Вам? Адже справжнє меценатство зараз не є аж надто поширеним

- Думаю, що виключна важливість питання підтримки молодого покоління українців вже доведена часом. Черкаси багаті на талановиту молодь, яку потрібно просто підтримати, надати можливість розвиватися. Адже коли хлопцям є де поганяти у футбол чи баскетбол, то вони перестають цілодобово гортати сторінки соцмереж або дивитися телевізор, – їм просто ніколи! А спорт – це розвиток, дисципліна та здоровий дух.

Переконаний, що вітчизняний бізнес має підтримувати такі цікаві та, безумовно, важливі соціальні ініціативи, оскільки вони допомагають формуванню здорового та активного молодого покоління українців майбутнього. І, знаєте,  що символічно, – у товариському матчі під час відкриття футбольного майданчика на вул. 30-річчя Перемоги, 8, брали участь команди футболістів і професійного клубу, і тих, хто щодня збирається просто пограти у дворі. Усі ці діти щасливо посміхаються сьогодні, бо мають облаштоване місце для своїх спортивних ігор, а це – найкраща винагорода для всіх нас.

 

За словами директора по роботі з клієнтами  Mastercard в Україні Володимира Римчука, представники міжнародної платіжної системи Mastercard раді бачити, як віра в об’єднуючу силу футболу втілюється у реальні проекти, що вже змінюють на краще життя місцевих громад.

- Наше опитування свідчить, що переважна більшість українців вірять у позитивний вплив оновлення спортивної інфраструктури. Тепер переконатись у цьому зможуть і мешканці Черкас. Сподіваємося, що наша з партнерами ініціатива надихне місцеву громаду на хорошу гру і на народження нових футбольних легенд.

 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору