Ми ні в якому разі не підтримуватимемо імпічмент Бондаренку, – Згіблов

17 серпня 2017, 14:32

Фото: Про все

Депутати фракцій Партії вільних демократів, БПП, "Свободи" та "УКРОПу" не збираються оголошувати імпічмент міському голові Черкас Анатолію Бондаренку. Про це сьогодні заявили на прес-конференції представники цих політичних сил.

- Питання імпічменту міському голові жодного разу не озвучувалось жодним депутатом. Ніколи не стояло питання про бажання відкликати міського голову. Міського голову обрала громада і ми це розуміємо, - зазначив секретар Черкаської міськради Олександр Радуцький. - Я абсолютно впевнений, що депутатський корпус разом з міським головою ще попрацює на користь нашого міста.

Як стверджує депутат міськради від ВО "Свобода" Ярослав Нищик основна проблема Анатолія Бондаренка в його порадниках.

- У Анатолія Васильовича є одна проблема - криза порадників, які завели його в ситуацію, коли міський голова втратив більшість. Отримав нерозуміння більшої кількості депутатів. У Анатолія Васильовича є гарний потенціал допрацювати до кінця каденції на благо Черкас, - пояснив він свою думку.

Аналогічної думки про неможливість іміпічменту дотримується і голова фракції ПВД Олександр Згіблов.

- Дуже багато спекуляцій навколо питання імпічменту. Це питання ні разу не піднімалось. Ми ні в якому разі підтримувати цього не будемо, - вказав він.

Поділитись

Коментарі

Вгору