“Лікарняні клоуни” зі Сміли обладнають ігровий майданчик на території міської лікарні

17 серпня 2017, 14:53

У Смілі набирає обертів волонтерський проект “Лікарняні клоуни”, який започаткували учні гімназії у рамках Всеукраїнського освітнього проекту “Відкривай Україну”, пише "Сміла.City".

Мета - підтримати хворих дітей, які перебувають на лікуванні в дитячому відділенні міської лікарні, забезпечивши їх іграшками, книжками та канцтоварами. Також волонтери-клоуни відвідують маленьких пацієнтів у лікарняних палатах, розважають їх, налаштовують на швидке одужання, дають можливість їхнім мамам хоч трішки перепочити.

Під час міського етапу модератор проекту пройшла курс навчання “Активні громадяни”, отримала сертифікат і подала заявку на конкурс для отримання грантів.

Освітній проект “Відкривай Україну” є партнером програми Британської ради в Україні Active Citizens Ukraine. Сім проектів соціальної дії, що були розроблені командами, отримали підтримку від British Council Ukraine. Серед них і наша команда “Сонце в долонях” із проектом “Лікарняні клоуни”.

Наразі робота над реалізацією проекту успішно триває. Самі школярі, котрі заради хворих дітей “працюють” клоунами, стверджують, що змінювати світ можна, розпочавши з малого - творити добро на радість людям. Грант Британської ради дозволить волонтерам обладнати дитячий ігровий майданчик на території міської лікарні, що станеться вже найближчим часом.

Коментарі

Вгору