Ми не дозволимо знущатися над людьми, – Овчаренко про позов проти поліцейських

19 квітня 2017, 16:02

У Черкаській прокуратурі розповіли свою версію у справі чотирьох поліцейських, яким інкримінують побиття чоловіка. Для цього в обласній прокуратурі зібрали прес-конференцію.

Заступник прокурора області Юрій Ковтун говорить, що повідомлення поліцейським про підозру - це результат кількамісячного збору інформації та даних. Він наголошує, що підозру висунуто не тим патрульним, які виїздили на виклик і складали адмінпротокол.

- А тим, хто всупереч волі вивіз потерпілого до лісового масиву. Двома з них було складено документи про нібито поліцейське піклування. Насправді, це передбачає передання людини рідним або до лікувального закладу, - говорить Юрій Ковтун. - Поведінка потерпілого можливо й була протиправною, але це розглядатиметься судом. Однак ця поведінка не дає права правоохоронцям порушувати закон і вчиняти неправомірні дії.

Свою думку також висловив обласний прокурор Сергій Овчаренко. Він зазначає, що поліція надала не все відео.

- Ніхто не надав відео того, що з особою відбувалося далі. Ми не можемо на сьогодні озвучити все, що є в доказовій базі. Декому, якби побачили все, було б соромно, що захищають своїх підлеглих. Прокуратура не дозволить знущатися над людьми, незалежно від того, як вони себе ведуть, - зазначив Овчаренко.

Нагадаємо, вчора у Придніпровському суді Черкас розпочався розгляд справи за позовом прокуратури до Патрульної поліції Черкас.

До прокуратури звернувся громадянин, який звинувачує патрульних у тому, що вони його побили та відібрали мобільний телефон.

Коментарі

jhuykuyt сказав:

от сволота, самі мабуть пили з тим яковлєвим. Гнати гадів у шию, дармоїди.

JHUYKUYT2 сказав:

Ти, явно, маєш на увазі поліцейських !

oleg сказав:

Ні, він має на увазі працівників прокуратури.

Вгору