Ми не чекаємо на подарунки, ми їх виборюємо, – Віталій Войцехівський

01 жовтня 2022, 16:53

Президент Володимир Зеленський оголосив про подачу Україною заявки на пришвидшений вступ до Північноатлантичного альянсу. Думаю, навряд чи для когось із українців новина стала несподіваною.

Це читалося, це очікувалося. За ці півроку ми пройшли майже всі кола пекла, ми перебудували і армію, і систему оборонної комунікації в країні на всіх рівнях. Ми показали, що таке «друга армія світу». Ми наочно продемонстрували, на що здатні справжні військові професіонали. І на полі бою, і в тактичній справі, і в логістиці. Ми створили диво, яке спонукає рахуватися з нами.

Ще півроку тому Україна про жодну летальну зброю навіть мріяти не могла. Відповідь завжди була чіткою і категоричною – постачати НЕ будемо, закрите питання. А ось згодом все відбувалось поступово. Крок за кроком, але методично. І це – найкращий показник визнання наших Збройних сил.

Звісно, ніхто не створює ілюзій, уже ось прямо завтра нас не візьмуть у НАТО. Це складний процес. Тим більше, Україна в стані війни. Але й ми не чекаємо на подарунки. Ми їх виборюємо. І доводимо своє право на це. Ми піднімаємо планку. Кожного дня. І відповідаємо за неї.

Впевнений, головне – вистояти перед цією ординською навалою нині. Україна буде успішною і щасливою. Ми перетнули межу назавжди.

Віримо і працюємо! Усі разом!

Віталій Войцехівський, народний депутат України, допис на власній сторінці у Facebook.

Коментарі

Вгору