Московська церква не ховає українських воїнів у Тальнівському районі

02 вересня 2016, 13:46

02092016125753515615

Священики Московського патріархату в Тальнівському районі не відспівують загиблих на війні українських солдатів, пишуть Вісті Черкащини.

"Вони жодного похорону не провели. 31 серпня ховали в Папужинцях Василя Івченка. Це територія попа із Веселого кута. Там Московська церква, – обурюється чоловік на автобусній зупинці в Тальному. - Але приїхали священики з Київського патріархату. А вже наступного дня піп із Веселого був на урочистостях у школі Веселого Кута".

"Ми були у Павлівці, коли згадували Іловайський котел і вшановували загиблого Віталія Малиша", – розповідає тальнівець Олег Шатайло. - Двері тамтешньої церкви лише прочинилися, на нас звідти глянули, і двері зачинилися".

"Це не ініціатива якогось одного священика", – коментує ситуація священик Петропавлівського собору в Тальному панотець Михайло Василюк. - Митрополит УПЦ МП Онуфрій не піднявся у Верховній Раді, коли вшановували загиблих. Це така їхня загальна позиція. Їсти український хліб, але не визнавати за Україною права захищатися від їхніх московських хазяїв".

У Тальнівському районі правлять службу Божу 7 священиків Київського патріархату і 6 – Московського.

Поділитись

Коментарі

Юра сказав:

Пора разогнать этих гадов, КГБистский прислужников кремлевского сатаны!

Юраа сказав:

Текст коменВон из Украины, кренлядские шестерки! Украина, вставай! Московский поц3архат к ответу!таря

Гуцулочка сказав:

Який брєд! Може ті військові були вірянами не УПЦ? Чи люди не в курсі, що священника на поховання запрошувати потрібно?

Вгору