На Тальнівщині відкрили меморіальну дошку загиблому в Іловайському котлі бійцю

07 вересня 2015, 17:24

Фото-Малиш

В селі Павлівка Перша минулої суботи відбулося відкриття меморіальної дошки полеглому на сході 23-річному, місцевому жителю – Віталію Малишу. Після “Іловайського котла” довгих сім місяців була невідома доля солдата. Лише в березні 2015 року за результатами експертизи ДНК його тіло було розпізнано, інформують у Тальнівській РДА.

Ушанувати пам’ять полеглого воїна прибули рідні, друзі, односельчани, бойові побратими, представники районної влади та місцевого самоврядування. Право відкрити меморіальну дошку надали бойовим товаришам Віталія, з якими він служив у зоні АТО. Присутні теплими словами згадали загиблого героя і поклали квіти та запалені свічки до меморіальної дошки.

Віталій Малиш народився 2 червня 1991 року у с. Павлівка Перша Тальнівського району, навчався у місцевій школі, у 2009-2010 роках служив у Збройних Силах України, опісля працював у СФГ «Дружба», зарекомендував себе як гарний працівник. 19 березня 2014 року призваний у Збройні Сили України, служив у 14 батальйоні територіальної оборони «Черкаси», добровольцем пішов на фронт у складі 51 окремої механізованої бригади. Взяв участь у боях під Іловайськом. 29 серпня 2014 року зник безвісті при виході із оточення у бою біля міста Іловайськ (Донецька область).  28 березня 2015 року похований у рідному селі Павлівка Перша. Посмертно нагороджений Почесною грамотою Черкаської облдержадміністрації та обласної ради і відзнакою «За заслуги перед Черкащиною».

Поділитись

Коментарі

Вгору