Мошни освітлили на європейський лад

08 грудня 2017, 16:19

Фото: «Наші Мошни».

З 6 грудня пішохідні доріжки  та алеї до Спасо-Преображенського храму, що в центрі Мошен,  освітлюють 16  новеньких ліхтарів, пишуть "Сільські обрії".

-  Введення в експлуатацію вуличного освітлення центру села стало ще одним кроком в напрямку покращення нашої інфраструктури, - розповів сільський голова Мошен Богдан Шкарбута. – Ця територія освітлювалась недостатньо, тому, на прохання громади, на цю потребу спрямували кошти й частину ліхтарів встановили ще торік. І 150 тис грн з місцевого бюджету спрямували цьогоріч.

На виготовлення необхідної  технічної, проектної та дозвільної документації пішло три місяці, - продовжує Богдан Шкарбута. – А з землевпорядними роботами по ландшафтному облаштуванню цієї території  допомогло ПРАТ ЧОП "Агротехсервіс" та його директор Ігор Кропивник.

За словами сільського голови, ця територія тепер стане окрасою не лише Мошен, а й, щонайменше, Черкаського району. Адже дизайн ліхтарів, прикрашених декоративними кованими елементами, розробили на замовлення в обласному центрі.

Вгору